-->

Codziennie przywieziemy w wybrane przez Ciebie miejsce zestaw składający się z pięciu posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Jeśli zamawiasz posiłki na cały tydzień, zestaw sobotni otrzymujesz razem z posiłkami na piątek. Liczba posiłków jest uzależniona od wybranego programu.

Wszystkie nasze programy opracowywane są przez specjalistów ds. żywienia, zgodnie z najnowszą wiedzą o prawidłowym żywieniu człowieka.

Przeciwwskazaniem do korzystania z posiłków w ramach naszych programów są: cukrzyce typu 1 oraz 2, niedoczynność i nadczynność tarczycy, insulinooporność, refluks żołądkowo-przełykowy, nadwrażliwość jelita i wrzody. Osobom, u których stwierdzono takie choroby, polecamy nasze programy indywidualne. W progamach indywidualnych możemy realizować dietetyczne menu wg zaleceń Twojego specjalisty. Składniki takich posiłków oraz sposób ich przyrządzenia będzie ściśle odpowiadał zaleceniom medycznym i dietetycznym.

Najlepszym sposobem upewnienia się o wysokiej jakości posiłków oferowanej przez RajLifeDiet jest zamówienie jednodniowego zestawu próbnego.  Nie musisz nam wierzyć na słowo – już dziś zamów i przekonaj się sam!

Do Góry
do góry
Ikona czatu Czat z dietetykiem

napisz

Click ENTER to chat