Dieta redukcyjna

Oferujemy do wyboru 3 warianty kaloryczności

  • 1000 kcal
  • 1200 kcal
  • 1500 kcal

Dieta 1000/1200 kcal
To dieta, która dziennie dostarcza organizmowi około tysiąca kalorii. Jeśli jest rzetelnie stosowana, tygodniowo można pozbyć się od 0.5 do 1,5 kg. Należy ona do diet niskokalorycznych, dlatego powinna dostarczać odpowiednią ilość składników odżywczych.
Pełnowartościowe posiłki zapobiegają powstawaniu uczucia głodu i pozwalają utrzymać właściwy poziom energii przez cały dzień. Dzięki temu będziesz stopniowo spalać tkankę tłuszczową.
W trakcie trwania diety należy zrezygnować z większego wysiłku fizycznego, co mogłoby doprowadzić do osłabienia naszego organizmu.
Dieta 1000 kalorii ułożona jest przez naszego dietetyka w taki sposób, by na talerzu mogły się znaleźć zarówno odpowiednia ilość białek, tłuszczów jak i węglowodanów.

Dieta 1500 kcal
Tak jak dieta 1000/1200 kcal, zakłada znacznie ograniczenie spożywanych
przez nas kalorii do 1500 na dobę.
Taka dieta odchudzająca daje większe szanse na sukces i stopniową utratę zbędnych kilogramów. Warto jednak pamiętać, aby przy ograniczeniu spożywanych kalorii wciąż dostarczać organizmowi to, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania, czyli podstawowych składników odżywczych. Nasz specjalista zadba o to, by serwowane przez nas posiłki były zbilansowane, a szef kuchni – by były wyjątkowo smaczne i apetyczne.
W związku z dużą zawartością energetyczną musimy nieco bardziej uzbroić się w cierpliwość, gdyż nadmiar tłuszczyku będziesz zrzucać nieco wolniej niż w diecie 1000 kcal. Tygodniowo uda ci się pozbyć około 0,5-1 kilograma.
Taka dieta może być sposobem na zdrowe jedzenie, nie ma ograniczenia czasowego dla jej stosowania, gdyż nie powoduje ona szkody dla organizmu. Dietę polecamy szczególnie dla osób pracujących fizycznie, dla których dieta 1000/1200 kalorii dziennie to zdecydowanie za mało.

Ikona czatu Czat z dietetykiem

napisz

Click ENTER to chat