-->

Dieta oczyszczająca

Lato w pełni kusi szerokim wachlarzem owoców i warzyw. Korzystając z najlepszego momentu na uzupełnienie witamin i minerałów zapraszamy Państwa do skorzystania z diety oczyszczającej RajlifeDiet.

Detoks koktajlowy oczyści nasze jelita, pozbawi toksyn, ale także doda nam jakże niezbędnej energii, przywróci koloryt i blask cery, a także poprawi nasz nastrój.

Podczas tych 5 dni należy zrezygnować z dań i produktów ciężko strawnych, wyeliminuj także słodycze, kawę, mocną herbatę. alkohol i papierosy.

Oprócz wypijania 4 koktajli dziennie uzupełniaj wodę. Wypijaj do 3 litrów wody dziennie. W końcu to dieta oczyszczająca!

Zachęcamy do wypijania koktajli o stałych porach z przerwą 3-4 godzinną. Każdego dnia detoksu koktajlowego należy wypić dodatkowo kubek zaparzonej pokrzywy, a dzień rozpocząć od szklanki przegotowanej, letniej wody z dodatkiem soku z cytryny – na 10 minut przed pierwszym koktajlem.

Dieta koktajlowa bazuje wyłącznie na owocach i warzywach. Z jej składu wyeliminowaliśmy: mięso, nabiał, zboże, a tym samym mocne alergeny takie jak : laktoza, gluten, białko mleka krowiego.

Dla uzyskania lepszego efektu detoksu zachęcamy Państwa po zakończonej kuracji do zastosowania przez następne 10 – 14 dni diety 1200 kcal.

Zapraszamy i życzymy smacznego!

Dietetyk i Zespół RajLifeDiet

Ikona czatu Czat z dietetykiem

napisz

Click ENTER to chat